Konkurs plastyczny „Nasze wakacyjne wspomnienia” « Przedszkole Niepubliczne Bajka

Konkurs plastyczny „Nasze wakacyjne wspomnienia”

Na początku września 2012 roku ogłoszony został konkurs plastyczny dla rodzin. Udział wzięło 8 uczestników. Dwoje z grupy starszej „Bajkoludków”: Agatka  i Wit oraz  sześcioro z grupy młodszej „Puchatków”: Ania, Nadia, Dominika, Madzia, Bartek, Kinga. Zgłoszone prace wykonane były w różnych formatach zarówno płaskich jak i przestrzennych, a także na płycie CD – film przedstawiający wspomnienia z wakacji. Jednym z pomysłów była gra wiodąca  przez wakacyjne pamiątki.

Podczas zebrania z rodzicami zorganizowana została wystawa prac konkursowych. Wybrana została komisja składająca się z trójki rodziców, która zadecydowała o 3 pierwszych miejscach. Zwycięzcą został Bartek, 2 miejsce zajęła Agatka, 3 miejsce przyznano Kindze. Zwycięska trójka otrzymała nagrody specjalne, a reszta uczestników nagrody pocieszenia.

Wszystkie prace w płaskim formacie zostały wysłane na ogólnopolski konkurs plastyczny o tej samej tematyce organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 39 w Katowicach. Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów.