Andrzejki 2011

W środę 30 listopada w naszym przedszkolu zorganizowane zostały Andrzejki. Wspólnie przygotowaliśmy salę, tak aby oddawała odpowiedni nastrój. Wróżby andrzejkowe sprawiły nam wiele radości. Dzieciaki mogły dowiedzieć się, jaki zawód będą wykonywały w przyszłości (w niektórych przypadkach okazało się to zgodne z zainteresowaniami naszych pociech). Sprawdziliśmy również, co czeka nas w najbliższym czasie. Kilkoro dzieci dowiedziało się, że rodzice zabiorą ich do kina, inni zaś pojadą w daleką podróż. Nasze bliźniaki Miłosz i Marcel oboje wylosowali „odwiedziny babci” – czy to oznacza, że w tych naszych wróżbach może być trochę prawdy? Największe zainteresowanie wzbudziła „magiczna kula”. Dzieci były nią zachwycone, same chciały stać się czarodziejami i choć przez chwilę z niej powróżyć. Na koniec, dzieci losowały cukierki z „magicznego woreczka”. W opakowaniu jednego cukiereczka znajdowała się moneta przynosząca szczęście. Cukierek ten przypadł Mai Sz. Zabawa była udana.