MIKOŁAJKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW Z BAJKI

Drodzy Rodzice!
Z okazji Mikołajek przedszkole organizuje dzieciom wyjazd do Krainy Świętego Mikołaja (Leśne Wrota). Dzieci będą miały okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem, zobaczyć fabrykę zabawek, poznać pomocne Elfy, a oprócz tego na przedszkolaki będą czekały liczne niespodzianki.
Jedną z niespodzianek będą oczywiście paczki od Świętego Mikołaja.

Wyjazd odbędzie się w dwóch turach:
1) 4.12.2015r. (piątek) – grupa Misie i Biedronki. Wyjazd z ulicy Stawigudzkiej o godzinie 9.30. Śniadanie będzie podane o 8.45. Powrót około godziny 13.00.

2) 7.12.2015r. (poniedziałek) – grupa Elfy oraz dzieci z placówki przy ul. Stawigudzkiej. Wyjazd z ulicy Stawigudzkiej o godzinie 9.30. Śniadanie będzie podane o 8.45. Powrót około godziny 13.00.

Koszt pobytu w Krainie Świętego Mikołaja to 38 zł. Pieniążki prosimy wpłacać w miarę możliwości do końca przyszłego tygodnia (27.11.2015r.). Koszt autokaru oraz paczek świątecznych ponosi przedszkole.