Fiku Miku w Teatrzyku

Już w marcu rozpoczęliśmy przygotowania do konkursu teatralnego „Fiku Miku w Teatrzyku” organizowanym przez przedszkole Tempo w dniach 18-19 kwietnia.

Nasze przedszkolaki solidnie przygotowywały się do wystawienie „Czerwonego Kapturka” w nieco zmienionej wersji. Próby odbywały się niemalże codziennie. Przedszkole specjalnie na tę okazję zakupiło stroje Kapturków, Wilka i Gajowego. Pozostałym dzieciom z pomocą rodziców udało się przygotować równie imponujące kostiumy. Powstała także odpowiednia scenografia.

Dnia 19.04.2013r. o godzinie 11.30 w Spichlerzu MOK nasi mali aktorzy wystąpili przed jury. Wszystkie dzieci bardzo się starały, aby wypaść jak najlepiej.

Dziś Maja i Miłosz reprezentowali nasze przedszkole w Teatrze Lalek na uroczystym rozdaniu nagród. Za udział w konkursie otrzymaliśmy dyplomy oraz możliwość uczestniczenia w zajęciach „Fizyka dla smyka”. Możemy być dumni, ponieważ nasz Bartuś otrzymał wyróżnienie i nagrodę za najlepszą grę aktorską.

Małym aktorom serdecznie dziękujemy:)