i po festynie….

Festyn udał się znakomicie. Dopisała pogoda, nikogo nie zabrakło. Wszyscy spisali się na medal. Atrakcji było wiele, dzieciakom najbardziej podobał się pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Bartąga . Karetka pogotowia ratunkowego wraz z ratownikami też cieszyła się zainteresowaniem dużych i małych. Później wystąpił przed Nami „Teatr Prawie Dorosły” z przedstawieniem pt. „Kopciuszek”  dostarczyło nam to wiele radości.  Dla spragnionych dzięki pomocy firm Tymbark oraz Chłodnia Olszyn mogliśmy się ochłodzić się pysznymi lodami i soczkami. Nasze Przedszkolaki zaprezentowały się w mini playback show przygotowanym wraz z rodzicami oraz zaprezentowały się w „Let’s play” wspólnych zabawach po angielsku z „Playschool”. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z festynu.