Rety Bomba!! Królewna Filipinka ucieka!!

W czwartek zawitało do nas Studio Artystyczne Promyk ze spektaklem teatralnym pt. „Rety Bomba!! Królewna Filipinka ucieka!!”. Przedstawienie opowiadało o niesfornej królewnie, której trudność sprawiało poprawne wypowiadanie się.

Spektakl zawierał dużą dozę humoru, co sprawiało, że dzieci nie nudziły się i z zainteresowaniem śledziły bieg wydarzeń. Celem przedstawienia było utrwalenie trzech „magicznych” słów: proszę, dziękuje, przepraszam oraz uświadomienie, że ich używanie może ułatwić kontakty międzyludzkie. Na zakończenie odbyła się krótka pogadanka mająca na celu wskazanie nieodpowiednich zachowań oraz propozycji zachowań właściwych.

 

 

Spektakl urozmaicała bogata scenografia, muzyka, kukiełki oraz barwne stroje aktorów.

 

Podczas przedstawienia na buźkach przedszkolaków widniały szerokie uśmiechy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne teatrzyki.