Spotkanie z olsztyńskim Władcą Gier

W środę Bajkoludki gościły w swojej grupie Pana Piotra – Władcę Gier. Pan Piotr przyniósł ze sobą wiele ciekawych gier planszowych, w które mięliśmy okazję zagrać.
Zaletą gier planszowych są ich walory edukacyjne. Planszówki poprzez zabawę kształtują pamięć, rozwijają koncentrację uwagi, spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz umiejętności społeczne np. uczciwą rywalizację czy umiejętność przyjęcia przegranej.
Władca Gier posiada swój sklep i wypożyczalnię gier, która mieści się w DH Śliwa, do której otrzymaliśmy karty rabatowe o wartości 40% rabatu na wypożyczenie gry i 10% rabatu na kupno gry. Rodziców dzieci, które nie miały okazji uczestniczyć w zajęciach, zachęcamy do przeczytania plakatu w naszym przedszkolu, który skrywa hasło upoważniające do wykorzystania powyższego rabatu

http://wladcagier.pl/gry-planszowe-olsztyn