Tegoroczne warsztaty świąteczne już za nami

Wczoraj nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. W miłej, świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.

Dzieci przywitały swoich rodziców śpiewając piosenkę i kolędę oraz grając na instrumentach, po czym wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Zadaniem było zrobienie choinki lub aniołka, każde dziecko mogło zadecydować, którą z tych rzeczy chciałoby wykonać. Przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców powstawały radosne aniołki i kolorowe choinki. Podczas tworzenia prac rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą.

Dzieci z dumą prezentowały swoje dzieła. Aniołki i choinki z pewnością będą stanowiły świąteczną dekorację domów.  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach. Kolejne warsztaty już przed Wielkanocą. Zapraszamy!