WIELKI BAL KSIĘŻNICZEK 2011

14 lutego odbył się w Naszym przedszkolu bal karnawałowy . Tematem przewodnim były księżniczki i książeta, ponieważ braliśmy udział w ogólnopolskim konkursie www.wielkibalksiezniczek.pl.

Wszystkie dzieci i ich rodzice spisali się na medal stroje były iście królewskie ! Każdy wyglądał niezwykle szykownie i        elegancko.

Po śniadanku zajęliśmy się przygotowaniem sali – wystrój był oczywiście typowo królewski. Dzieci były niezwykle podekscytowane, więc szybciutko rozpoczęliśmy nasz Bal.

Najpierw był pokaz mody, wszystkie dzieci zaprezentowały swoje kolorowe stroje. Były wszelkiego rodzaju księżniczki – syrenki, motylki, królowe i księżne . Potem byli panowie – królowie, muszkieter i wiele innych ciekawych postaci.

Po prezentacji strojów mogliśmy przejść do zabawy – liczne konkursy szybciutko dobiegły końca i mogliśmy zaczynać tańce . Wszystkie nasze dzieciaczki uwielbiają tańczyć, więc przy rytmach muzyki każdy się świetnie bawił.

Jak już opadliśmy z sił nastał czas na poczęstunek. Nasze łakomczuszki bardzo z niego się ucieszyły, zwłaszcza że wszystko podane było na księżniczkowych ceratkach . Teraz został czas na sesję pamiątkową. Każdy książę i księżniczka usiedli na tronie by ładnie uśmiechnąć się do aparatu :) Na szczęście każdy był w dobrym humorze, więc nie było z tym problemu. Jedyna trudnością, którą napotkaliśmy było zsynchronizowanie się by każdy uśmiechnął się do zdjęcia grupowego. Na szczęście jakoś poszło :)

Niestety nadszedł koniec Naszego balu  i w dobrych humorach mogliśmy powrócić do codziennego trybu dnia.

Mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden bal uda się nam zorganizować.

Dziękujemy naszym kochanym rodzicom , za cudowne przygotowanie dzieci. Doceniamy trud włożony w przygotowania i bardzo się cieszymy, że nasze przedszkolaki mają takich wspaniałych rodziców.

Pozdrawiamy Ciocia Karolina i Ciocia Iwonka

Więcej fotorelacji w naszej galerii

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie „Wielki Bal księżniczek 2011” więcej informacji na stronie www.wielkibalksiezniczek.pl

14 lutego w Naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy, w którym motywem przewodnim będą księżniczki i książęta z bajek Disneya – naszym zadaniem konkursowym będzie stworzenie kroniki.

Zachęcamy rodziców do kreatywnego udziału w zabawie i przygotowanie strojów odpowiednich do tematyki balu. Podczas balu będziemy wybierać Miss i Misstera balu !