Wycieczka do Ziołowej Doliny

26 września Nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Ziołowej Doliny w Wilimowie. Mogliśmy poznać zwierzęta – domowe i egzotyczne, zobaczyć maszyny rolnicze oraz samochody militarne. Już sama przejażdżka autokarem była dla Nas dużą atrakcją. Gdy dotarliśmy na miejsce zabraliśmy się za zwiedzanie. Były alpaki,koniki, osiołki, kozy, strusie, świnki i inne. Oczywiście najwięcej radości sprawiło nam dokarmianie egzotycznych ptaków i kur. Chociaż zaraz za chwilę czekała na Nas największa atrakcja Ziołowej Doliny – zbiór samochodów militarnych. Zabytkowe pojazdy zrobiły ogromne wrażenie na wszystkich dzieciach. Oczywiście po tylu atrakcjach był czas na odpoczynek. No i Nasza ulubiona trampolina. Wszyscy bez wyjątku skakali najwyżej jak umieli. Tak szybko mijały Nam godziny – na koniec jeszcze tylko został pyszny rosołek i powrót do przedszkola.
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zdjęć z Naszej pierwszej wycieczki.