IV festyn Rodzinny Przedszkola niepublicznego Bajka

 

UWAGA !!! PODCZAS FESTYNU DARMOWE WPISOWE !!!!

 

 

W tym roku czeka na Was mnóstwo atrakcji , m.in.
występy przedszkolaków, konkursów wierszyków o zdrowiu, przegląd piosenki dziecięcej , malowanie twarzy, mały chemik , doświadczenia z magnesami, amerykański futbol – Lakers Olsztyn, gigantyczny zamek do malowania, pokaz tańca, trening gimnastyczny , grill i oraz pyszny poczęstunek, zumba z Markiem,Jak co roku są z nami:
Playschool , który szykuje dla was kreatywną niespodziankę,
Mniammniam z pysznym poczęstunkiem,
Robolandia z wielkimi konstrukcjami z klocków,
Alicja – najlepsza szkoła języka francuskiego w Olsztynie
Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy
Chili
oraz :
Olsztyn Lakers
Pszczółkowski Team
Warmiolandia
Nibylandia Olsztyn – rodzinny Park Rozrywki
Piekarnia Cymes
Zakłady Mięsne Podlasie
Bawi-uczki
Bit-Mar
Nowa Szkoła
Nauka Jazdy Ogryzek
Expok – projektowanie kuchni
Akademia Nauki Olsztyn szybkie czytanie techniki pamięci i robotyki
Marek Zumba Olsztyn
Salon Urody Zacisze
Centrum zajęć ogólnorozwojowych
Rada Sołectwa wsi Jaroty
dodatkowo:Ty też możesz podarować komuś szansę na nowe życie! Zarejestruj się jako potencjalny Dawca Szpiku.Podczas IV Festynu Rodzinnego Przedszkola Bajka będziemy mieli okazję sprawdzić, czy możemy zostać Dawcami szpiku.

Każdy z nas może pomóc! To bardzo proste!
Wystarczy tylko pobrać wymaz.

PAMIĘTAJ! Każdy potencjalny Dawca może być zarejestrowany tylko w jednej bazie. Jeśli jesteś już zarejestrowany, prosimy nie rejestruj się ponownie.

 

 

oraz

Pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego !!!

 

 

Zapraszamy

ELFY – ZABAWY PAŹDZIERNIK

W październiku „ELFY” poznały dary Jesieni : kolorowe liście, kasztany i żołędzie. Tańczyliśmy i śpiewaliśmy piosenki o zwierzętach mieszkających w lesie oraz o jesiennej pogodzie. Nazywaliśmy części garderoby i ubieraliśmy chłopca na jesienny spacer. Każdy Elfik wiedział, że ciepłe ubranie, kurtka, czapka i szalik, to podstawa! :) Korzystaliśmy również z pięknej pogody, bawiliśmy się wspólnie w przedszkolnym ogrodzie, a nawet wybraliśmy się na pierwszy spacerek :) Dużym zaciekawiem cieszył się teatrzyk cieni wystawiony w przez ciocie.Wspólnych zabaw nie było końca :)

„Elfiki” WRZESIEŃ :)

We wrześniu „Elfy” zapoznały się z nowymi kolegami i koleżankami. Czas mijał nam przy wspólnych zabawach i pląsach. Poznaliśmy nowe piosenki i wierszyki. Pięknie wychodziły nam prace plastyczne, których tematem była zbliżająca się JESIEŃ. Zapraszamy do naszej galerii :)

III Festyn Rodzinny Przedszkola Bajka

W sobotę, 07 czerwca 2014r., odbył się III Festyn Rodzinny naszego przedszkola. Dzięki zaangażowaniu sponsorów,  rodziców, a przede wszystkim naszych cioć, dzieci miały zapewnione cudowne atrakcje! W rytmach Dzikiego Zachodu dzieci mogły wybierać spośród różnorodnych atrakcji, m.in. z: malowania zamku z kartonu, zabaw w kącikach plastycznych, budowania robotów, grania na bębenkach, zabaw z językami obcymi, czy też skakania na trampolinie. Przede wszystkim jednak, wszystkich zebranych zachwyciły występy naszych  przedszkolaków!  Dzieci wykazały się wielką odwagą i wystąpiły najlepiej, jak tylko potrafiły – jesteśmy z nich dumne :)

Serdecznie wszystkim dziękujemy za fantastyczną frekwencję! Dzięki Waszej obecności mogliśmy spędzić tę sobotę w prawdziwie rodzinnej atmosferze. Do zobaczenia już za rok!

ZAPISY I REKRUTACJA DO GRUPY ŻŁOBKOWEJ NA ROK 2014/2015

Rodzicu, już teraz możesz zapisać swoje dziecko do naszej Bajki. To bardzo proste! Wystarczy  pobrać formularz zgłoszeniowy w jednej z filii przedszkola (ul. Stawigudzka 8C/B, Jaroty-Olsztyn bądź ul. Chabrowa 22, Bartąg-Olsztyn). Wypełnioną kartę zgłoszeniową można składać przez cały rok kalendarzowy u Dyrektora przedszkola. Powyższe zgłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań .
Jeżeli spodoba się Państwu nasze przedszkole zaprosimy Państwa do podpisania umowy i uzgodnienia wszelkich szczegółów związanych z przyjęciem do przedszkola Państwa dziecka.
Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy dzieci od 1.5 roku życia :)

Można również umówić się na spotkanie prezentacyjne pod numerem telefonu 515691351

ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU „BIEDRONEK”

Biedroneczki uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Na placu zabaw dzieci mają do dyspozycji  wiele atrakcji: piaskownicę, huśtawkę, domek z małymi zjeżdżalniami, tunel – gąsienicę. W trosce o bezpieczeństwo dzieci plac jest ogrodzony i zamykany.

 

WIOSNA W GRUPIE ŻŁOBKOWEJ „BIEDRONKI”

Wiosna dla Biedroneczek jest bardzo pracowita. Dużo tańczymy, malujemy, gramy na instrumentach i śpiewamy….wszędzie nas pełno! :)

 

Szlachetna paczka

Kochani, jak co roku  w okresie świątecznym organizujemy wsparcie dla potrzebujących. Nigdy nas nie zawiedliście,dlatego i w tym roku zwracamy się z prośbą o pomoc. W tym roku wspieramy akcje http://www.szlachetnapaczka.pl/

Od poniedziałku w przedszkolnym holu będziemy zbierać dary , akcja trwa do 6.12.  Drodzy rodzice przyłączcie się do Naszej akcji.
o to potrzeby rodziny , którą postanowiliśmy wspomóc :

ps. Pamiętajcie to nie muszą być nowe rzeczy, liczy się gest.

„Pani Anna(31 l.) samotnie wychowuje trójkę dzieci: Paulinę (14 l.), Doriana (7 l.) i Wiktorię (5 l.).
Pani Anna samodzielnie utrzymuje rodzinę odkąd odeszła od męża. Dodatkowo jest obarczona kosztami kredytów (wziętych na meble do pokoju dziecięcego), które spłaca od 4 lat. Brak wykształcenia oraz przewlekła choroba (schizofrenia) znacznie utrudniają jej znalezienie lepiej płatnej pracy niż obecna.
Czteroosobowa rodzina mieszka w małym dwupokojowym mieszkaniu, z czego jeden z pokoi jest połączony z kuchnią. Na przychody rodziny składa się pensja Pani Anny (1160 zł), zasiłek pielęgnacyjny (153 zł) oraz alimenty, które zostały przydzielone najstarszej córce (300 zł). Po opłaceniu czynszu na
przeżycie pozostaje 194 zł na utrzymanie każdego z członków rodziny. Pani Anna za najważniejsze potrzeby uznała ubrania na zimę dla dzieci, żywność oraz środki czystości.

Uwaga: dla zachowania anonimowości, imiona członków rodziny mogły zostać zmienione

Potrzeby rodziny
I. Odzież zimowa – Dzieci ubierają się w za małe lub za duże ubrania, które dostali od innych ludzi, dzieciom brakuje szczególnie ciepłych ubrań.
II. Żywność
III. Środki czystości – Są drogie i najczęściej właśnie na nie nie starcza pieniędzy, gdyż w pierwszej kolejności kupowana jest żywność.
- Żywność trwała:
Jakich produktów żywnościowych potrzebuje rodzina:
Kawa, Cukier, Olej, Konserwy mięsne
Inne produkty żywnościowe: Mleko
- Środki czystości
Jakich środków czystości potrzebuje rodzina:
Proszek do prania, Płyny czyszczące, Pasta do zębów,
Mydło/żel myjący
Artykuły dziecięce: Pasta do zębów dla dzieci
- Odzież
Paulina
Rodzaj odzieży: zimowe
Kategoria: spodnie (rurki), sweter
Rozmiar: M

Dorian
Rodzaj odzieży: zimowe
Kategoria: kurtka, spodnie zimowe
Rozmiar: 128

Wiktoria
Rodzaj odzieży: zimowe
Kategoria: kurtka, sukienka
Rozmiar: 116
Sylwetka: szczupła

- Obuwie
Paulina
Rodzaj obuwia: zimowe
Kategoria: kozaki damskie, tenisówki
Rozmiar: 39

Dorian
Rodzaj obuwia: zimowe
Kategoria: kozaki męskie
Rozmiar: 31

Wiktoria
Rodzaj obuwia: zimowe
Kategoria: kozaki damskie
PODSUMOWANIE TWOJEGO WYBORU RODZINY
Rodzina o kodzie WAR-1728-055498
Rozmiar: 28

- Wyposażenie mieszkania
Jakiego wyposażenia mieszkania potrzebuje rodzina:
Ręczniki
- Specjalne upominki
Paulina-perfum, Dorian-wyścigówka zdalnie sterowana, Wiktoria-lalka „Monster High”.
Pani Anna bardzo chciałaby móc włożyć swoim dzieciom prezenty pod choinkę, aby dzieci mogły przeżyć święta tak radośnie jak ich koledzy ”

Pozdrawiam
Karolina.

Dodatkowa oferta

Z związku z zapytaniami rodziców , wprowadziliśmy nową ofertę. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy